









NEW Apartment in Lo Pagán - San Javier- Swimming Pool - Sea 50m away

Uitzonderlijk 9.8 (17 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
NEW Apartment in Lo Pagán - San Javier- Swimming Pool - Sea 50m away beschikt over een buitenzwembad, een privéstrand, een terras, en biedt accommodatie in San Javier met gratis WiFi en uitzicht op de stad. Het appartement heeft gratis privéparkeren en bevindt zich in een gebied waar je kunt skiën en fietsen.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt een speeltuin. Er zijn zowel fietsverhuur als autoverhuur beschikbaar bij NEW Apartment in Lo Pagán - San Javier- Swimming Pool - Sea 50m away.
Playa de la Puntica ligt op 8 minuten lopen van de accommodatie, en golfbaan Las Colinas ligt 25 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Región de Murcia ligt op 35 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
23 Calle Gardenias30720 San Javier
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met