Global Service´s Apartment

Residentie
Beschrijving
Global Service´s Apartment heeft een buitenzwembad, een tuin, een gedeelde lounge, en biedt accommodatie in San Carlos met gratis WiFi en uitzicht op de zee. Dit appartement is voorzien van gratis privéparkeren en een 24-uursreceptie.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Bij het appartement kun je gebruikmaken van een zonneterras en de barbecue.
Playa El Palmar ligt op een paar minuten lopen van Global Service´s Apartment. Vliegveld Internationale luchthaven Panama Pacifico ligt op 91 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
El Palmar, San Carlos, Panamá Oeste Apartamento 602, Piso 9, Edificio El Palmar ResidencesSan Carlos
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
--------------------