









La Casona Del Almendro

Uitzonderlijk 9.9 (10 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
La Casona Del Almendro, een accommodatie met een buitenzwembad en een terras, bevindt zich in San Bartolomé, op 28 km van Yumbo Centrum, 29 km van Aqualand Maspalomas, en 45 km van Golfbaan Anfi Tauro. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Golfbaan Maspalomas ligt op 29 km van de vakantiewoning, en vuurtoren van Maspalomas ligt 31 km verderop. Vliegveld Luchthaven Gran Canaria ligt op 38 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Los Llanos del Sequero, 1435299 San Bartolomé
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met