









Ocean View House en San Agustin con piscina

Uitzonderlijk 9.8 (7 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Ocean View House en San Agustin con piscina bevindt zich in San Bartolomé, op 8 minuten lopen van Playa de las Burras en minder dan 1 km van San Agustin, en biedt uitzicht op de zee. Er zijn een buitenzwembad, een tennisbaan en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de stad.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement heeft een zonneterras en een speeltuin.
Playa de Veril ligt op 17 minuten lopen van Ocean View House en San Agustin con piscina, en Yumbo Centrum ligt 4,6 km verderop. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Luchthaven Gran Canaria, op 25 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Zwembad
Locatie
8 Calle las Magnolias35100 San Bartolomé
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met