









Vacaciones en el mar

Uitstekend 8.6 (26 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Vacaciones en el mar beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad, een tuin, een terras, en biedt accommodatie in Salobreña met gratis WiFi en uitzicht op de stad. Het appartement heeft een balkon en bevindt zich in een gebied waar je kunt wandelen, skiën en windsurfen.
Het appartement met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt een speeltuin. Je kunt uitstekend tennissen bij Vacaciones en el mar. Ook kun je in de omgeving kanoën.
Playa de Salobreña ligt op 4 minuten lopen van de accommodatie, en Balkon van Europa ligt 37 km verderop. Vliegveld Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen ligt op 78 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
Avenida Andalucia Urbanizacion Las Caracolas Edificio Espigon 1ºh18680 Salobreña
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met