









Maison neuve contemporaine - 10min des plages 2

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Maison neuve contemporaine - 10min des plages 2, een accommodatie met een tuin en een terras, is gelegen in Saint-Pierre-Quiberon, op 5,4 km van Treinstation Quiberon, 8,5 km van La Pointe de Conguel, en 11 km van Treinstation Plouharnel. De accommodatie met airconditioning ligt op 16 minuten lopen van Plage de Keraude, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
De vakantiewoning is voorzien van 4 slaapkamers, een keuken met koelkast en vaatwasser, en 2 badkamers met een douche, een haardroger en een wasmachine. Er is een tv.
Parc des Expositions Lorient ligt op 41 km van de vakantiewoning, en Jachthaven van Vannes ligt 42 km verderop. Vliegveld Luchthaven Belle-Île-en-Mer ligt op 27 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
9 Impasse Monte Cristo56510 Saint-Pierre-Quiberon
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met