









Chambre d'hôtes la Maximinoise à 5mn de Chantilly et à proximité de Senlis, Parc Astérix, Pierrefonds, Compiegne, Aéroport Roissy Charles de Gaulle

Fantastisch 9 (1 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Chambre d'hôtes la Maximinoise à 5mn de Chantilly et à proximité de Senlis, Parc Astérix, Pierrefonds, Compiegne, Aéroport Roissy Charles de Gaulle beschikt over een zwembad, een tuin, een terras en uitzicht op het zwembad, en biedt accommodatie met gratis WiFi in Saint-Maximin.
De bed & breakfast biedt een zithoek met een flatscreen-tv en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen, een haardroger en douche. Er is ook een koelkast, een magnetron, een broodrooster, een koffiezetapparaat en een waterkoker.
Er is een continentaal ontbijt beschikbaar bij Chambre d'hôtes la Maximinoise à 5mn de Chantilly et à proximité de Senlis, Parc Astérix, Pierrefonds, Compiegne, Aéroport Roissy Charles de Gaulle.
Treinstation Chantilly-Gouvieux ligt op 6,3 km van de accommodatie, en domein Chaalis ligt 27 km verderop. Vliegveld Luchthaven Parijs-Charles de Gaulle ligt op 27 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
France60740 Saint-Maximin
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met