









Cozy House with Free Private Parking

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Cozy House with Free Private Parking bevindt zich in Saint-Martin-de-Ré, op 26 km van Treinstation La Rochelle, 28 km van Espace Encan en 30 km van Parc Expo van La Rochelle, en biedt accommodatie met een balkon en gratis WiFi. De accommodatie ligt op 18 minuten lopen van Plage de la Cible, en is voorzien van een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
De vakantiewoning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en gratis toiletartikelen. Er is een tv.
La Rochelle Grosse Horloge ligt op 24 km van de vakantiewoning, en Jachthaven Les Minimes ligt 30 km verderop. Vliegveld Luchthaven La Rochelle - Ile de Re ligt op 18 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
15 Rue Carnot - Logement N°1017410 Saint-Martin-de-Ré
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met