









Two-Bedroom Apartment In Rogoznica

Goed 7 (3 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Two-Bedroom Apartment In Rogoznica is gelegen in Rogoznica, op 6 minuten lopen van Strand van Lozica, 33 km van Stadhuis van Sibenik, en 33 km van Barone Fortress. Dit appartement ligt op 33 km van Sibenik Town Museum en 33 km van Cathedral of St. James.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche. Dit appartement met 3 sterren biedt gratis privéparkeren en heeft ook gratis WiFi in de hele accommodatie.
Solaris Aquapark Dalmatia ligt op 30 km van het appartement, en The Church of St Barbara Šibenik ligt 33 km verderop. Vliegveld Luchthaven Split ligt op 32 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
22230 RogoznicaData van uw verblijf
Beschikbaarheid met