SUITOUISS - Agdal 1 - Appartement à 2 minutes de la gare de train TGV Rabat
  
Zeer goed 8.3 (137 beoordeling)
 Residentie
 Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
 SUITOUISS - Agdal 1 - Appartement à 2 minutes de la gare de train TGV Rabat heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 2,2 km van Nationale Bibliotheek van Marokko. De accommodatie ligt op 4,3 km van Kasba van de Oudaya's en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement is voorzien van een terras en uitzicht op de stad, en heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken, en 2 badkamers met een bidet en douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn National Railways Office, Ministry of Higher Education, Scientific Research and Executive Training en High Commissioner for Former Resistants and former members of the Liberation Army. Vliegveld Luchthaven Rabat-Salé ligt op 12 km afstand.
 Zijn sterke punten
  WiFi op het locale netwerk 
 Gezinskamers 
Locatie
 Rue Abdelaziz Fechtali Résidence Bismillah, Appartement N°29, 4éme Etage10000 Rabat
Data van uw verblijf
 Beschikbaarheid met
 ---------- ----------
 
  
  
  
  
  
  
  
  
 