









Fincas Panaca H10 - Luxury Villa with Pool & Jacuzzi

Uitzonderlijk 10 (23 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Fincas Panaca H10 - Luxury Villa with Pool & Jacuzzi bevindt zich op 45 km van Ukumari Zoo, en biedt accommodatie in Quimbaya met toegang tot gratis fietsen, een buitenzwembad, en een 24-uursreceptie. Deze villa heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De villa heeft een terras en uitzicht op de bergen, en heeft 5 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders, een uitgeruste keuken, en 7 badkamers met een douche en hot tub. Handdoeken en beddengoed worden bij de villa verzorgd.
De villa biedt 5-sterrenaccommodatie met een hot tub. Er is een speeltuin en je kunt in de buurt van Fincas Panaca H10 - Luxury Villa with Pool & Jacuzzi ook uitstekend wandelen en fietsen.
Panaca ligt op minder dan 1 km van de accommodatie, en attractiepark Parque Nacional del Café ligt 21 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven El Edén ligt op 38 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Condominio Fincas Panaca Km 7 Vereda KermanQuimbaya
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met