









Condominio Parque Payllahue

Uitstekend 8.8 (25 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Condominio Parque Payllahue, een accommodatie met een seizoensgebonden buitenzwembad en een fitnesscentrum, ligt in Pucón, op 13 km van Villarrica – Pucón, 22 km van Ojos del Caburgua-waterval, en 35 km van Nationaal Park Huerquehue. Dit appartement heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de bergen. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Villarrica National Park ligt op 7,6 km van het appartement, en warmwaterbronnen Meneteue ligt 34 km verderop. Vliegveld Luchthaven Maquehue ligt op 82 km afstand.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
camino al volcán 960 condominio payllahue 960 edificio 5 depto 4014920000 Pucón
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met