









Villa Gotmar

Fantastisch 9.2 (5 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Gotmar bevindt zich in Port de Pollença, op 12 minuten lopen van Playa Pollenca en 8,3 km van oude binnenstad van Alcudia, en biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en airconditioning. Deze villa heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De villa heeft 4 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de bergen. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Het personeel bij de receptie spreekt Catalaans, Duits, Engels en Spaans, en geeft je graag praktisch advies over de omgeving.
Er zijn zowel fietsverhuur als autoverhuur beschikbaar bij de villa.
Natuurpark S'Albufera de Mallorca ligt op 16 km van Villa Gotmar, en kaap van Formentor ligt 21 km verderop. Vliegveld Luchthaven Palma de Mallorca ligt op 66 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Carrer Pinsà, 1507470 Port de Pollença
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met