Cumbres de los Picos Apartamento Los Abedules

Uitzonderlijk 9.5 (42 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Cumbres de los Picos Apartamento Los Abedules is gelegen in Poo de Cabrales, op slechts 31 km van Meren van Covadonga, en biedt accommodatie met gratis WiFi, gratis privéparkeren en uitzicht op de bergen. De accommodatie heeft uitzicht op de rivier en ligt op 8,7 km van Ruta del Cares en 35 km van Desfiladero de la Hermida.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Bufones de Pria ligt op 39 km van het appartement, en Santa Maria de Lebeña Church ligt 41 km verderop. Vliegveld Luchthaven Santander ligt op 100 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Cabrales Póo LG La Plaza Apartamentos Rurales Cumbres De Los Picos33554 Poo de Cabrales
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----------------