









Pousada Sereias de Maragogi

Goed 7 (17 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Pousada Sereias de Maragogi bevindt zich in Ponta do Mangue, op 2 minuten lopen van Praia de Peroba, en biedt accommodatie met een buitenzwembad, gratis privéparkeren en een tuin. Deze accommodatie beschikt over familiekamers en een zonneterras. De accommodatie heeft roomservice en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Alle kamers bij de herberg hebben een flatscreen-tv. Alle kamers bij Pousada Sereias de Maragogi hebben airconditioning en een eigen badkamer.
Je kunt bij de accommodatie genieten van een als buffet aangeboden ontbijt.
Natuurlijke zwembaden van Galés ligt op 10 km van Pousada Sereias de Maragogi, en Saltinho Biological Reserve ligt 26 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Recife/Guararapes (Gilberto Freyre) ligt op 111 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Rodovia AL 101 Norte ll, Rua do Cajá nº 21 - PerobaPonta do Mangue 57955-000
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met