









Owl Booking Villa March - 10 Min Walk to the Old Town

Goed 7.2 (12 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Owl Booking Villa March - 10 Min Walk to the Old Town beschikt over uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een terras en een balkon, op 13 km van oude binnenstad van Alcudia. Deze villa met uitzicht op het zwembad en de tuin, en biedt ook gratis WiFi.
De villa met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 3 badkamers met een bad en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij de villa verzorgd.
Je kunt zwemmen in het buitenzwembad, wandelen of golfen, of ontspannen in de tuin en gebruikmaken van de barbecue.
Natuurpark S'Albufera de Mallorca ligt op 16 km van de villa, en klooster van Lluc ligt 20 km verderop. Vliegveld Luchthaven Palma de Mallorca ligt op 59 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Zwembad
Locatie
Vell de Sant Vicenç s/n07460 Pollença
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met