La Jungle - A Deux Pas de la Mer, Parking, Unique

Fantastisch 9.3 (11 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
La Jungle - A Deux Pas de la Mer, Parking, Unique bevindt zich in Plérin, op 6 minuten lopen van Plage de l'Anse de la Vierge, 4,8 km van Kathedraal van Saint-Brieuc, en 5,5 km van Musée d'art et d'histoire de Saint-Brieuc. Er is uitzicht op de zee en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bad of douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het personeel van de receptie spreekt Duits, Engels en Spaans.
Treinstation Saint-Brieuc ligt op 8 km van het appartement, en Crinière Golf Club ligt 20 km verderop. Vliegveld Luchthaven Rennes–Saint-Jacques ligt op 106 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
15 Rue de la Mer22190 Plérin
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------------