









ATC18 2bed Ocean View penthouse with jacuzzi and private pool

Uitzonderlijk 10 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
ATC18 2bed Ocean View penthouse with jacuzzi and private pool heeft airconditioning en bevindt zich in het centrum van Playa del Carmen, op 2 minuten lopen van Strand van Playa del Carmen en 1,5 km van Internationaal busstation ADO. De accommodatie is gelegen op 1,7 km van Playa del Carmen Maritime Terminal en heeft een geldautomaat.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, beddengoed, handdoeken, een tv, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een balkon met uitzicht op de zee.
Het appartement biedt een buitenzwembad.
Kerk van Guadalupe ligt op 2,5 km van ATC18 2bed Ocean View penthouse with jacuzzi and private pool, en Xel-Há ligt 49 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Cozumel ligt op 36 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Zwembad
Locatie
28th Street and the beach77710 Playa del Carmen
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met