Prinsotel La Dorada & Spa

Uitstekend 8.7 (1781 beoordeling)
Hotel
Beschrijving
Prinsotel La Dorada ligt aan de rand van het natuurreservaar Albufera, op 200 meter van de stranden van de Baai van Alcudia. Het wordt omgeven door weelderige tuinen en beschikt over een groot buitenzwembad, een sauna en een fitnessruimte. Er is overal gratis WiFi beschikbaar.
Alle appartementen zijn voorzien van airconditioning, een eigen balkon en een woonruimte met een slaapbank en een flatscreen-tv. Ze hebben ook een privébadkamer en een keuken met een koelkast, een magnetron en een koffiezetapparaat.
Het La Dorada-complex beschikt over een zonneterras met ligstoelen en parasols. Er is een recreatieruimte en een sportveld waar u kunt tennissen, basketballen en volleyballen. Er wordt elke avond amusement verzorgd.
Er zijn 2 restaurants in het Prinsotel La Dorada. Daarnaast is er nog een loungebar en een zwembadbar.
Prinsotel La Dorada heeft een 24-uursreceptie. U kunt een auto of een fiets huren bij de excursiebalie en er is gratis parkeergelegenheid in de buurt.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Gratis parkeren
Parking
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Carretera de Alcudia - Artá, Km 5.507440 Playa de Muro
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
---------------