El cortijo, pool view

Aangenaam 6.1 (39 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
El cortijo, pool view heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 17 minuten lopen van Aqualand Costa Adeje. De accommodatie bevindt zich op 5 minuten lopen van Bobo Beach, en heeft een buitenzwembad en gratis privé parkeergelegenheid.
De vakantiewoning met een terras en uitzicht op het zwembad heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Bij de vakantiewoning kun je gebruikmaken van een barbecue.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van El cortijo, pool view zijn Siam Parque, Golf Las Americas en Colon Port. Vliegveld Luchthaven Tenerife Sur ligt op 18 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
El Cortijo Bungalows38660 Playa de las Américas
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------------------