Villa Martha casa principal anexa

Uitstekend 8.6 (54 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Villa Martha casa principal anexa ligt in Playa Blanca, op 12 minuten lopen van Playa de las Coloradas en 24 km van Montañas de Fuego Mountains, en biedt een buitenzwembad en airconditioning. Deze accommodatie met uitzicht op het zwembad is voorzien van een patio.
De vakantiewoning heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de bergen.
De vakantiewoning biedt een speeltuin. Na een dag wandelen, vissen of snorkelen kun je heerlijk ontspannen in de tuin of de gedeelde lounge.
Lanzarote Golf Resort ligt op 27 km van Villa Martha casa principal anexa, en Parque Nacional de Timanfaya ligt 28 km verderop. Vliegveld Luchthaven Lanzarote (Arrecife) ligt op 28 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
35580 Ave el verol 17 playa blanca San marcial de rubicon35580 Playa Blanca
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------- --