Lantana Garden

Goed 7.5 (447 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Lantana Garden ligt in Pilas, op 34 km van Isabel II-brug, en biedt accommodatie met een seizoensgebonden buitenzwembad, gratis privéparkeren, een tuin en een terras. Het pension met gratis WiFi ligt op 36 km van pretpark Isla Mágica en 36 km van Koninklijk Paleis van Sevilla. De accommodatie is rookvrij en is gelegen op 35 km van Plaza de Armas.
Alle kamers bij het pension hebben airconditioning, een kledingkast, een flatscreen-tv, een eigen badkamer, beddengoed, handdoeken en een patio met uitzicht op de tuin.
Je kunt bij Lantana Garden genieten van een à la carte-ontbijt. De accommodatie heeft een restaurant dat mediterraanse, Spaanse en lokale gerechten serveert. Op aanvraag kun je er ook terecht voor vegatarische, zuivelvrije en glutenvrije opties.
Bij Lantana Garden kun je genieten van activiteiten in en rond Pilas, zoals wandelen en fietsen.
Het personeel bij de 24-uursreceptie spreekt Engels en Spaans, en geeft je graag praktische informatie over de omgeving.
Kathedraal van Sevilla en La Giralda ligt op 36 km van het pension, en Barrio Santa Cruz ligt 37 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 44 km afstand.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Restaurant
Zwembad
Locatie
Avda. Alcalde Jesús Calderón Moreno, 8741840 Pilas
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------ --