









Casa Reinhart sehr schönes Apartment um Teneriffa zu erkunden

Goed 7 (5 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Casa Reinhart sehr schönes Apartment um Teneriffa zu erkunden is gelegen in Palm-mar, op 15 minuten lopen van Arenita-strand, en biedt accommodatie met een buitenzwembad, een terras, een restaurant en gratis WiFi. Dit appartement heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Het appartement met een balkon en uitzicht op de bergen heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Je kunt uitstekend tennissen bij het appartement. Ook kun je in de omgeving wandelen.
Aqualand Costa Adeje ligt op 11 km van Casa Reinhart sehr schönes Apartment um Teneriffa zu erkunden, en Golf del Sur ligt 13 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tenerife Sur ligt op 16 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Restaurant
Zwembad
Locatie
Calle Jilguero38632 Palm-mar
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met