









casa Luana

Fantastisch 9 (22 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Casa Luana is gelegen in Ostuni, op 10 km van Costa Merlata en 36 km van Natuurreservaat Torre Guaceto, en biedt accommodatie met voorzieningen zoals gratis WiFi en een flatscreen-tv. Deze vakantiewoning is gehuisvest in een gebouw uit 1800 en ligt op 49 km van Kathedraal van Taranto en 50 km van Castello Aragonese.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Taranto Sotteranea ligt op 50 km van de vakantiewoning, en Marta Taranto Archeologisch Museum ligt 50 km verderop. Vliegveld Luchthaven Brindisi - Salento ligt op 37 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Locatie
76 Via Alfonso Pomes72017 Ostuni
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met