









Rifugio Sant’Oronzo

Goed 7.4 (115 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Rifugio Sant’Oronzo ligt op 31 km van Natuurreservaat Torre Guaceto en 49 km van Kathedraal van Taranto, en biedt gratis WiFi en een terras. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
Je kunt heerlijk ontspannen in het spa- en wellnesscentrum, inclusief een binnenbad, hot tub en thermaalbad, of in de tuin.
Castello Aragonese ligt op 49 km van de vakantiewoning, en Taranto Sotteranea ligt 49 km verderop. Vliegveld Luchthaven Brindisi - Salento ligt op 37 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Zwembad
Spa
Locatie
54 Via Dante Alighieri72017 Ostuni
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met