









Unique Architecture, 3 Pools and Wi-Fi

Zeer goed 8 (1 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Unique Architecture, 3 Pools and Wi-Fi is gelegen in Orotina, op 39 km van Parque Marino del Pacifico en 46 km van Parque Viva, en biedt een buitenzwembad en airconditioning. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning met een terras en uitzicht op de bergen heeft 12 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en 12 badkamers met een bidet. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verstrekt.
Bijagual-waterval ligt op 18 km van de vakantiewoning, en waterval en tuin Pura Vida ligt 20 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Juan Santamaría ligt op 49 km afstand.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Ruta 34, 3.3 kilometros de la interseccion Jaco-BarrancaOrotina
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met