









luxe appartement met zwembad

Uitzonderlijk 9.5 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Luxe appartement met zwembad ligt in Orihuela-Costa, op 5,4 km van golfbaan Las Colinas en 12 minuten lopen van Villamartin Plaza, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning, een buitenzwembad en een terras. Deze accommodatie biedt een privézwembad en gratis privéparkeren.
Het appartement heeft een balkon, 2 slaapkamers, een woonkamer en een goed uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Het appartement biedt een speeltuin. Er zijn zowel fietsverhuur als autoverhuur beschikbaar bij luxe appartement met zwembad. Daarnaast kun je er in de buurt uitstekend fietsen.
Golfbaan Mar Menor ligt op 36 km van de accommodatie, en Murcia Fine Arts Museum ligt 44 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Región de Murcia ligt op 56 km afstand.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
43 Calle la Verbena de la Paloma Valentino golf 3 / gebouw 2 / verdieping 2 / nr 4303189 Orihuela-Costa
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met