The Utopia

Teleurstellend 3.7 (3 beoordeling)
Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
The Utopia ligt in Onjuku en heeft een tuin, een terras, een bar, en gratis WiFi in de hele accommodatie. De accommodatie ligt op ongeveer 27 km van Prefecturaal Natuurpark Yoro Keikoku Okukiyosumi, 28 km van Kazusa-Ichinomiya en 34 km van station Mobara. De accommodatie is rookvrij en bevindt zich op 25 km van Torami.
Alle kamers bij het pension hebben een balkon met uitzicht op de tuin. Naast een eigen badkamer met een douche en gratis toiletartikelen, hebben de kamers bij The Utopia ook uitzicht op uitzicht op de stad. Alle kamers bij de accommodatie hebben airconditioning en een flatscreen-tv.
Er is dagelijks een Aziatisch ontbijt beschikbaar bij The Utopia.
Tempel Sogen-ji ligt op 35 km van het pension, en heiligdom Shirako ligt 38 km verderop. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Internationale luchthaven Narita, op 77 km van The Utopia.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
新町840Onjuku
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------ ------------