









Apartments Magdales - Two Bedroom Apartment with Balcony A1

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Apartments Magdales - Two Bedroom Apartment with Balcony A1 heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 3 minuten lopen van Ooststrand Golubinka. De accommodatie ligt op 3 minuten lopen van Weststrand Golubinka en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Dit appartement met airconditioning is voorzien van 2 slaapkamers, een tv met kabelzenders, een eethoek, en een keuken met een koelkast en een kookplaat. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Er is een barbecue en je kunt in de buurt van het appartement uitstekend wandelen.
Strand Vavlje ligt op 4 minuten lopen van Apartments Magdales - Two Bedroom Apartment with Balcony A1, en Paleis van Diocletianus ligt 23 km verderop. Vliegveld Luchthaven Split ligt op 38 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
21310 OmišData van uw verblijf
Beschikbaarheid met