









Sun Drenched Unit in Noosaville

Zeer goed 8.4 (94 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Sun Drenched Unit in Noosaville ligt in Noosaville, en biedt een balkon met uitzicht op het zwembad en het meer, en een buitenzwembad dat het hele jaar door open is, sauna en hot tub. De accommodatie met airconditioning ligt op 6,5 km van Nationaal Park Noosa, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Dit appartement heeft 1 slaapkamer, een kitchenette met een koelkast en een vaatwasser, een flatscreen-tv, een zithoek en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Het appartement biedt een spacentrum. Je vindt bij Sun Drenched Unit in Noosaville een terras en een tuin.
SEA LIFE Sunshine Coast Aquarium ligt op 41 km van de accommodatie, en The Ginger Factory ligt 27 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sunshine Coast ligt op 24 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
73 Hilton TerraceNoosaville 4566
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met