









Highlander Hotel ‘A Bespoke Hotel’

Zeer goed 8 (1340 beoordeling)
Hotel
Beschrijving
Het Highlander Hotel ligt in het dorp Newtonmore, in het nationale park Cairngorm. The Highlander heeft een eigen restaurant, bar en lounge waar ontbijt, diner en barmaaltijden met traditionele gerechten worden geserveerd.
Alle kamers hebben een eigen badkamer met een inloopdouche, een televisie, een haardroger, thee- en koffiefaciliteiten en gratis toiletartikelen. In het hele hotel is gratis WiFi beschikbaar. Het heeft ook kamers op de begane grond, een tuin en gratis privéparkeergelegenheid. Het hotel is hondvriendelijk.
Het hotel ligt dicht bij vele populaire bezienswaardigheden, waaronder Highland Folk Museum, Highland Wildlife Park, Dalwhinnie Distillery en Cairngorm Mountain. Aangezien het hotel op slechts 9,6 km van het geografische centrum van Schotland ligt, is het een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan het noorden van Schotland en een geweldige stop voordat u de North Coast 500 begint.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Locatie
Kingussie RoadNewtonmore PH20 1AY
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met