









Nerja Paradise Rentals - Villa Perla

Uitzonderlijk 9.8 (14 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Nerja Paradise Rentals - Villa Perla heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op 8 minuten lopen van Playa Carabeillo. De accommodatie met airconditioning ligt op 6 minuten lopen van Playa Burriana, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
De villa heeft 3 slaapkamers, 5 badkamers, beddengoed, handdoeken, een tv met satellietzenders, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de zee.
Je kunt bij de villa heerlijk genieten van het buitenzwembad.
Playa Carabeo ligt op 13 minuten lopen van Nerja Paradise Rentals - Villa Perla, en Balkon van Europa ligt 1,2 km verderop. Vliegveld Luchthaven Malaga ligt op 69 km van de accommodatie en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Maria de Waard 3 Perla D29780 Nerja
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met