Le Note di Elisa
  
Uitzonderlijk 9.5 (56 beoordeling)
 Residentie
 Beschrijving
 Le Note di Elisa heeft uitzicht op de stad, en biedt accommodatie met een balkon en een waterkoker, op 4,1 km van Museo e Real Bosco di Capodimonte. Deze vakantiewoning ligt op 5,5 km van Catacombs of Saint Gaudioso en 5,9 km van MUSA.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Catacombs of Saint Gennaro ligt op 4,4 km van de vakantiewoning, en Nationaal Archeologisch Museum ligt 5,3 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Napels ligt op 9 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
 Zijn sterke punten
  Ontbijt op de kamer 
Locatie
 Via Giuseppe Tropeano 4780131 Napels
Data van uw verblijf
 Beschikbaarheid met
 --------------------