









The Busena Terrace

Fantastisch 9 (333 beoordeling)
Hotel
Beschrijving
The Busena Terrace ligt aan de kaap van Busena in Nago en beschikt over een privéstrand, een binnenzwembad dat het hele jaar door geopend is, 2 seizoensgebonden buitenzwembaden en watersportfaciliteiten. Het hotel beschikt ook over spafaciliteiten, 8 restaurants en 4 lounges.
De kamers beschikken over gratis WiFi, een balkon, een flatscreen-tv met satellietzenders, een koelkast en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen. Sommige kamertypes kijken uit op de tuin en de andere op zee.
In het hotel vind je een fitnessruimte, een bibliotheek met internet-pc's, een supermarkt en cadeauwinkels. Andere faciliteiten en diensten zijn een openbaar bad, karaoke, tennisbanen, fietsverhuur en shuttleservices.
In de omgeving is er veel te doen, zoals wandelen, kanoën, snorkelen, duiken en minigolf. Er zijn tegen een toeslag ook andere watersportfaciliteiten en -uitrusting beschikbaar.
Het Churaumi Aquarium ligt op 40 minuten rijden van The Busena Terrace en Neo Park Okinawa ligt op 25 minuten rijden. De luchthaven Naha bevindt zich op 75 minuten rijden van het hotel.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Elektrisch opladen
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Ontbijt op de kamer
Restaurant
Zwembad
Spa
Locatie
Kise 1808Nago
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met