









Villa 1868

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa 1868 heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een patio en een waterkoker, op 6 minuten lopen van Strand Molivos. Er zijn een tuin, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de stad.
De villa met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij de villa verzorgd.
Er zijn zowel fietsverhuur als autoverhuur beschikbaar bij de villa.
Panagia tis Gorgonas ligt op 19 minuten lopen van Villa 1868, en Olive Museum ligt 22 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Mytilini (Odysseas Elytis) ligt op 68 km afstand, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Locatie
Molyvos81108 Mithimna
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met