









Apartamentos Palm Garden by LIVVO

Goed 7.2 (627 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
Het Palm Garden Apartments biedt een buitenzwembad, een buffetrestaurant en een 24 uursreceptie op 300 meter van het strand van Fuerteventura Saladar. Elk appartement beschikt over een gemeubileerd terras met een prachtig uitzicht op zee.
Het Apartamentos Palm Garden by LIVVO bevindt zich in het centrum van Jandía, in hetzelfde gebouw als diverse bars, restaurants en winkels. De haven van Morro del Jable ligt op 3 km afstand en daar kunt u de dagelijkse de veerboot nemen naar Las Palmas.
Ieder licht en functioneel appartement heeft een woon- en eetkamer met een kitchenette. Er zijn televisies en kluisjes te huur.
Het personeel van het Palm Garden kan informatie verstrekken over het eiland, geld wisselen of een auto verhuren. Er is gratis parkeergelegenheid in de buurt.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
WiFi op het locale netwerk
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
Avenida de Saladar, 535625 Morro Jable
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met