Large 3 Bedroom Apartment in Midrand, Waterfall City - More space than a hotel room - Ideal for families, groups and work trips - 15 Elizabeth Place

Zeer goed 8.4 (63 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Large 3 Bedroom Apartment in Midrand, Waterfall City - More space than a hotel room - Ideal for families, groups and work trips - 15 Elizabeth Place beschikt over uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een buitenzwembad en een patio, op 7 km van Gallagher Convention Centre. Er is een restaurant, en gratis privé parkeergelegenheid en gratis WiFi zijn beschikbaar.
Het appartement met een balkon en uitzicht op de rivier heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een flatscreen-tv, een uitgeruste keuken met een koelkast en een vaatwasser, en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Montecasino ligt op 12 km van het appartement, en Treinstation Gautrain-Sandton ligt 15 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven O.R. Tambo ligt op 22 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Restaurant
Zwembad
Locatie
1 Mushroom RoadMidrand
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------------