Hostal Kahlo, viva la vida , habitación compartida ,solo hombres , 4 camas individuales, 450 por cada cama

Gastenkamer
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Hostal Kahlo, viva la vida, habitación compartida, solo hombres, 4 camas individuales, 450 por cada cama bevindt zich in Mexico-Stad, op 2 minuten lopen van Frida Kahlo Museum, en biedt een tuin, rookvrije kamers, gratis WiFi in de hele accommodatie en een terras. De accommodatie ligt op minder dan 1 km van National Cinematheque, 8,9 km van Monument voor de Onafhankelijkheid en 9,1 km van paleis van Chapultepec. Bosque de Chapultepec ligt op 10 km en Ambassade van de Verenigde Staten ligt op 10 km van het pension.
Alle kamers bij het pension hebben een balkon. Alle kamers bij Hostal Kahlo, viva la vida, habitación compartida, solo hombres, 4 camas individuales, 450 por cada cama hebben een eigen badkamer en beddengoed.
Nationaal Museum voor Antropologie ligt op 10 km van de accommodatie, en Museo del Tiempo Tlalpan ligt 11 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Benito Juarez ligt op 17 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Locatie
Londres 29604100 Mexico-Stad
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
-------------------