









Camina 10 minutos al WTC, Pepsi Center y Estadio Ciudad de los Deportes

Uitzonderlijk 9.7 (4 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Camina 10 minutos al WTC, Pepsi Center y Estadio Ciudad de los Deportes is gelegen in de wijk Napoles in Mexico-Stad, op 4,7 km van Bosque de Chapultepec, 5,2 km van Monument voor de Onafhankelijkheid en 5,5 km van Nationaal Museum voor Antropologie. De accommodatie ligt op 4,5 km van paleis van Chapultepec, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
National Cinematheque ligt op 5,6 km van het appartement, en Frida Kahlo Museum ligt 5,8 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Benito Juarez ligt op 15 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
281 Calle Nueva York 302C03840 Mexico-Stad
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met