La Pantera Negra

Fantastisch 9.4 (126 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
La Pantera Negra bevindt zich op 400 meter van het centrum van Mérida, op 3 minuten lopen van Busstation Merida, en biedt accommodatie met airconditioning, een terras, gratis fietsen en een buitenzwembad. Er is gratis WiFi in de hele accommodatie.
De bed & breakfast biedt een zithoek met een flatscreen-tv en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen, een haardroger en douche. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen.
Er is een ontbijt beschikbaar. De opties zijn een continentaal ontbijt, vegetarisch ontbijt en veganistisch ontbijt.
Je kunt ook ontspannen in de tuin of in de gedeelde lounge.
Parque Principal de Mérida ligt op 12 minuten lopen van La Pantera Negra, en Kathedraal van Merida ligt 1,1 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Manuel Crescencio Rejón ligt op 4 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Gezinskamers
Restaurant
Zwembad
Locatie
calle 67 547B entre 68 y 70 colonia Centro97000 Mérida
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
----------------