









Espectacular casa en la mejor zona de Mendoza

Uitzonderlijk 10 (2 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Espectacular casa en la mejor zona de Mendoza bevindt zich in het centrum van Mendoza, op 18 minuten lopen van Centro de Congresos y Exposiciones Emilio Civit en 1,8 km van Plaza Independencia, en biedt gratis WiFi, een terras en airconditioning. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
Deze vakantiewoning heeft 1 slaapkamer, een keuken met een koelkast en een vaatwasser, een flatscreen-tv, een zithoek en 3 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Malvinas Argentinas Stadion ligt op 3,2 km van de vakantiewoning, en Universidad Nacional de Cuyo ligt 3,3 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Governor Francisco Gabrielli ligt op 9 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
623 Paso de los Andes5500 Mendoza
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met