Casa las dodge 40m de la playa

Uitzonderlijk 10 (3 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Casa las dodge 40m de la playa heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een tuin, een terras en een barbecue, op een paar minuten lopen van Playa de Matalascañas. De vakantiewoning beschikt over gratis privéparkeren en bevindt zich in een gebied waar je kunt wandelen en vissen.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Muelle de las Carabelas ligt op 46 km van de vakantiewoning, en La Rabida Monastery ligt 47 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sevilla-San Pablo ligt op 108 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Locatie
38 Sector Calamon21760 Matalascañas
Reserveren
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met
------------- ---