









Appartement luxueux design architecte tout équipés 85m2 sur 2 niveaux plus 2 terrasses de 16m2

Fantastisch 9 (4 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Appartement luxueux design architecte tout équipés 85m2 sur 2 niveaux plus 2 terrasses de 16m2 heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een balkon, op 5,8 km van Metrostation Castellane. De accommodatie is gelegen op 4,5 km van metrostation La Timone, en biedt een terras en gratis privé parkeergelegenheid.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een bad. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Beurs- en congrescentrum Marseille Chanot ligt op 6,5 km van het appartement, en Metrostation Rond-Point du Prado ligt 6,5 km verderop. Vliegveld Luchthaven Marseille Provence ligt op 29 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
12 Av. Raoul Follereau13011 Marseille
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met