









Villa La Perla by Quokka 360 - Villa in Marsala with Garden

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa La Perla by Quokka 360 - Villa in Marsala with Garden beschikt over uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een terras en een patio, op 49 km van Parco archeologico Selinunte. De accommodatie bevindt zich op 5 minuten lopen van Spiaggia del Lido Signorino, en heeft een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een bidet en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Haven van Trapani ligt op 37 km van de vakantiewoning, en treinstation Trapani ligt 36 km verderop. Vliegveld Luchthaven Trapani-Birgi (Vincenzo Florio) ligt op 21 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Contrada Berbaro, 55391025 Marsala
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met