









Villa 5 chambres ,piscine chauffée , transfert aéroport , petit déjeuner et ménage

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa 5 chambres, piscine chauffée, transfert aéroport, petit déjeuner et ménage bevindt zich in Marrakesh, op 7,9 km van Djemaa El Fna, 8 km van Tuinen van Menara en 8,2 km van Koutoubia-moskee, en biedt accommodatie met een balkon en gratis WiFi. Deze villa heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
De villa met airconditioning heeft een terras met uitzicht op de tuin, en beschikt over 1 slaapkamer en een volledig uitgeruste keuken. Er is een flatscreen-tv.
Je kunt bij de villa genieten van een halal ontbijt.
Bahia-paleis ligt op 8,5 km van Villa 5 chambres, piscine chauffée, transfert aéroport, petit déjeuner et ménage, en Le Jardin Secret ligt 8,7 km verderop. Vliegveld Luchthaven Marrakesh Menara ligt op 6 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Zwembad
Locatie
Golf Argan ressort40000 Marrakesh
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met