









Villa Palms de l'Atlas

Zeer goed 8.3 (7 beoordeling)
Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Palms de l'Atlas beschikt over een buitenzwembad en een gratis shuttleservice, en is ideaal gelegen in Marrakesh, op 12 km van Djemaa El Fna en 12 km van Koutoubia-moskee. De accommodatie met airconditioning ligt op 11 km van Tuinen van Menara, er is gratis WiFi en je kunt er privéparkeren op het terrein.
Deze villa met uitzicht op het zwembad en de tuin heeft 3 slaapkamers en komt uit op een balkon. Deze villa heeft een terras met uitzicht op de bergen, en heeft ook een flatscreen-tv met satellietzenders, een goed uitgeruste keuken met een koelkast, een oven en een magnetron, en 2 badkamers met een bidet en gratis toiletartikelen.
Bahia-paleis ligt op 12 km van de villa, en Mouassine Museum ligt 12 km verderop. Vliegveld Luchthaven Marrakesh Menara ligt op 6 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Route D'amizmi V8Marrakesh
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met