









Villa Alconada Marbella Casa de Playa

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Villa Alconada Marbella Casa de Playa is gelegen in Marbella, op 9 minuten lopen van Playa del Alicate en 13 km van La Cala Golf & Country Club, en biedt uitzicht op het zwembad. Deze vakantiewoning heeft een privézwembad, een tuin, barbecue, gratis WiFi en gratis privéparkeren.
De vakantiewoning met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Bij de vakantiewoning kun je gebruikmaken van een buitenzwembad en een terras.
Plaza de Espana ligt op 31 km van Villa Alconada Marbella Casa de Playa, en haven van Benalmadena ligt 37 km verderop. Vliegveld Luchthaven Malaga ligt op 47 km van de accommodatie.
Zijn sterke punten
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Avenida Playas Andaluzas29604 Marbella
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met