









Cadence Place 2BR Pasig Condo for Family or Group with Parking

Residentie
Prijs niet beschikbaar
Beschrijving
Cadence Place 2BR Pasig Condo for Family or Group with Parking heeft een speeltuin en is gunstig gelegen in de wijk Pasig in Manilla, en ligt op 5,7 km van SM Megamall en 7,1 km van Shangri-La Plaza. Dit appartement is voorzien van gratis privéparkeren, een geldautomaat en gratis WiFi.
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Smart Araneta Coliseum ligt op 8,3 km van het appartement, en Bonifacio High Street ligt 8,9 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ninoy Aquino ligt op 14 km afstand.
Zijn sterke punten
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Locatie
Ortigas Avenue Extension 7F Bldg M Urban Deca Homes Ortigas1609 Manilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met