









XNY at SMDC Trees Residences Quezon City-1 Bed RoomT2

Uitstekend 8.7 (3 beoordeling)
Residentie
Beschrijving
XNY at SMDC Trees Residences Quezon City-1 Bed RoomT2 ligt in Manilla, en biedt accommodatie met een privézwembad en uitzicht op de stad. De accommodatie ligt op 29 km van Smart Araneta Coliseum, je kunt er privéparkeren op het terrein en er is gratis WiFi.
Het appartement met airconditioning heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Autoverhuur is beschikbaar bij het appartement.
Malacañang Palace ligt op 32 km van XNY at SMDC Trees Residences Quezon City-1 Bed RoomT2, en Shangri-La Plaza ligt 33 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Ninoy Aquino ligt op 41 km afstand.
Zijn sterke punten
Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
WiFi op het locale netwerk
Parking
Overdekte parking
Parking ter plekke
Privé parking
Gezinskamers
Zwembad
Locatie
Unit 737 Tower 2, Trees Residences, Quirino Highway, Barangay Pasong Putik, Novaliches, Quezon City1118 Manilla
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met