









La Bicicleta Hostal

Uitstekend 8.9 (382 beoordeling)
Gastenkamer
Beschrijving
La Bicicleta Hostal is gelegen in Managua en heeft een tuin, een gedeelde lounge, een terras, en gratis WiFi in de hele accommodatie. De accommodatie ligt op 5 km van oude kathedraal van Managua, 25 km van vulkaan Masaya en 37 km van Mirador de Catarina. De accommodatie biedt een gedeelde keuken en een excursiebalie voor gasten.
Iedere kamer heeft een koffiezetapparaat en een eigen badkamer, bepaalde kamers hebben een patio en sommige hebben uitzicht op de tuin. Alle units hebben beddengoed.
Het personeel van de 24-uursreceptie spreekt Engels, Spaans en Frans, en geeft je graag praktische info over de omgeving.
Vliegveld Internationale luchthaven Augusto Cesar Sandino ligt op 13 km afstand en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Zijn sterke punten
24-uurs receptie
Huisdieren toegestaan
WiFi op het locale netwerk
Gratis parkeren
Parking
Overdekte parking
Gezinskamers
Restaurant
Locatie
Reparto San Juan. Restaurante La Marsellaise, 2c 1/2 abajo. Casa No. 7. ManaguaManagua 00011
Data van uw verblijf
Beschikbaarheid met